2010-11-11-Mediation

Kort geleden heeft een delegatie van de vereniging het mediationtraject met het bestuur van Zaanstad afgerond. De afronding van het mediationtraject heeft plaatsgehad door middel van het onderteken van een gezamenlijke verklaring. Deze hebben wij hier bijgesloten.

201009_GZ_SWKB_verklaring_mediation (pdf)

Wij zijn tevreden met het resultaat en hopen dat de gemaakte afspraken vanaf nu de normale gang van zaken zal zijn in de omgang met de Gemeente en bij nieuwe projecten in onze buurt. Op basis van de laatste gespreken met de nieuwe wijkwethouder Dennis Straat en gebiedsmanager Frank Rouers hebben wij er vertrouwen in gekregen dat de in de verklaring opgenomen zaken conform zullen verlopen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.