Klankbordgroep Vincent Van Goghweg binnenkort weer bijeen

De projectleiding Herinrichting Vincent Van Goghweg, de gemeente en de omwonenden komen binnenkort weer bij elkaar om de stand van zaken en voortgang inzake de reconstructie van de Van Goghweg te bespreken. De feitelijke start van het project was in 2015 gepland maar is met een jaar vertraagd vanwege andere infrastructurele werken binnen Zaanstad die qua uitvoering meer urgentie hadden en die niet tegelijkertijd konden plaatsvinden.

Na de inloop dag voor omwonenden die door de gemeente en projectleiding was georganiseerd samen met de klankbordgroep in het najaar van 2013, was al duidelijk geworden dat belangrijke knelpunten binnen het project: het parkeerprobleem door verlies aan parkeerplaatsen en de herinrichting van de kruising met de Van Goyenkade, niet eenvoudig zijn op te lossen. Hier komt bij dat als gevolg van de verbreding van de Den Uylbrug en de aanleg van de tweede Coentunnel, de huidige prognoses voor de toename van het aantal verkeersbewegingen op de Van Goghweg naar alle waarschijnlijkheid naar beneden moeten worden bijgesteld. Bovendien schijnt er nu eveneens uitsluitsel te zijn over de geluidsbelasting door het verkeer voor de huizen aan de Van Goghwegweg en hoe zich dat verhoudt tot de hiervoor geldende normen. Er is weer genoeg te bespreken zodat binnenkort een nieuwe datum voor een bijeenkomst te verwachten valt. Het voornemen is om de bijeenkomst uiterlijk in februari te laten plaatsvinden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.