Community Planning visie Schildersbuurt, definitieve versie

Vandaag (02-09-2011) heeft Tess Broekmans namens Buro Urhahn Design de definitieve versie van de visie op de Schildersbuurt onder de deelnemers van de Community Planning verspreid. De visie in de vorm van een boekje is het uiteindelijke resultaat van 4 bijenkomsten met alle deelnemende bewoners en het commentaar en aanvullingen die deelnemers op het concept (zie het artikel van 23-07) hebben geleverd.

In september zal het boekje worden behandeld in het college, vervolgens zal in oktober de raadsbehandeling zijn waarbij Urhahn met een aantal bewoners het verhaal wil presenteren. Gegadigden, u kunt zich daar nog steeds voor aanmelden…!

Het boekje is hier bijgesloten en hopenlijk binnenkort ook weer te downloaden vanaf de website van de gemeente: Community planning Schildersbuurt – Gemeente Zaanstad.

ZAA_Schildersbuurt_visie_ 20110831 (pdf)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.