Community Planning, concept visie Schildersbuurt verspreid

Tess Broekmans heeft namens Buro Urhahn Design het concept voor de visie op de Schildersbuurt onder de deelnemers van de Community Planning verspreid. De visie in de vorm van een boekje is het resultaat van 4 bijeenkomsten met alle deelnemende bewoners.

Uiterlijk tot 29 augustus kunnen deelnemers nog commentaar en aanvullingen leveren.

In september zal het boekje worden behandeld in het college, vervolgens zal in oktober de raadsbehandeling zijn waarbij Urhahn met een aantal bewoners het verhaal wil presenteren. Gegadigden, meldt u….

Het (concept) boekje is hier bijgesloten en tevens te downloaden vanaf de website van de gemeente: Community planning Schildersbuurt – Gemeente Zaanstad.

ZAA_Schildersbuurt_visie_ 20110722 (pdf)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.