Bodemverontreiniging op Voorslagterrein officieel bevestigd

In deze brief van Zaanstad aan de aannemer die de huizen gaat bouwen op het Voorslag terrein wordt duidelijk gesteld dat de bodem van het terrein op meerdere plaatsen ernstig vervuild is. Dit was aan de leden van de milieu-commissie van de bewonersvereniging reeds duidelijk geworden in het overleg met de gemeente. Nu het probleem duidelijk is gesteld moeten we er vanuitgaan dat zowel de bouwer, de verkoper als ook de koper weten waar ze mee bezig zijn cq wat ze verkopen dan wel kopen.

2010112_Bouwvergunning_17_eengezinswoningen_Vincent_ van_Goghweg herziening bodemvervuiling Zaans Stadsblad

herziening bodemvervuiling Zaans Stadsblad

Een gedachte over “Bodemverontreiniging op Voorslagterrein officieel bevestigd”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.